Beyoğlu Eşya Depolama

Beyoğlu eşya depolama konusunda firmamız ile çalışmaya ne dersiniz? Ev ya da ofis eşyalarınızı kurumsal depolama şirketimiz ile gerçekleştirmek için bizlere ulaşın. 

Beyoğlu nakliyat olarak sizlere depolama hizmetlerimizi hijyenik, güvenlikli ve sigortalı bir şekilde yerine getiriyoruz. İstanbul depolama hizmetlerinde öncü firma ile depolanacak eşyalarınızı korumamız altına alın. Dilediğiniz zaman eşyalarınızın teslimatını yapıp kurulumunu gerçekleştirelim. 

Uygun Fiyatlarla Depolama Olanakları 

Ucuz eşya depolama konusunda sizlerin de ekonomik olarak faydalanacağı depolama şirketiyiz. Evinizin eşyaları ne kadar çok olursa olsun kullandığınız ya da kullanamadığınız eşyaları depolarımızda saklayınız. Zamanı geldiğinde firmamıza bildiriniz. Unutmayınız! Depolama süresi ne kadar artarsa fiyat konusunda da o derece azalma olur.  

Eşya taşıma ve aynı zamanda eşya depolama konusunda tecrübeli firmamız, belirlediğiniz, günde eşyalarınızı alıyor. Yine sizlerin belirlediğiniz tarihte eşyalarınız alındığı gibi teslim ediliyor. 

Ayrıca depolama sigortası ile olası kazalar yangın, sel vb. gibi durumlarda eşyalarınız sigorta nezdinde bir bedel biçilerek sigortalanır. Daha önce herhangi bir aksilik yaşamamış ve bunun oluşmasına zemin hazırlamamış firmamız her ne kadar yaptığı işlemlerden ötürü müşterisini koruyorsa yinede gereken bütün önlemleri en ince ayrıntısına kadar almaktadır.  

Eşyalarınızın zarar görmemesi için depolama şirketinizi doğru seçin! 

Beyoğlu Parça Eşya Depolama  

Beyoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak sizlerin hem eşyalarını taşıyor. Hem de depolama işlemlerini yerine getiriyoruz. Parça eşya depolaması konusunda sizlere düşük fiyatlarla hizmet sunuyoruz.  

Parça eşyalarınızın çeşitli sebeplerle depolanması gerekeceği durumlar olur. Ya evinizde fazla olur ya da çeşitli sebeplerden dolayı kullanımı gerekmeyebilir. Bu nedenle parça eşya depolama ihtiyacına gerek duyup eşyalarınızı depolarsınız. Firmamız bu konuda sizleri yalnız bırakmıyor. Parça eşyalarınız özel paketleme malzeme ile sardıktan sonra depolarımıza götürüyoruz.  

Firmamız tarafından her şey şeffaf bir şekilde yerine getirilir. Depolama işlemi yapılma esnasında ya da öncesinde müşteri ile karşılık depolama sözleşmesi yapılır. Bunun için çeşitli maddeler yer almaktadır. Eşyaların ne kadar süre ile depolanacağı, ne zaman alındığı, ne zaman teslim edileceği, eşyaların sigortalı olup olmadığı maddeler firmamız ve müşterilerimiz tarafından okunduktan sonra imzalanır. 

Böylece taraflar arasında depolama sözleşmesi sayesinde kendilerini güvende hissedebilecekleri resmi sözleşmeler elde edilir. Beyoğlu eşya depolama firmaları ve fiyatları konusunda detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.